Kodėl pirkėjai pasirenka SIP technologiją

Patvarumas

SIP yra konstruktyvios šilumos izoliacinės plokštės, gaminamos gamykloje ir skirtos veikti griežtomis sąlygomis. Polistireninis putplastis yra termoizoliacinė medžiaga, turinti didelį našumą - jis nesusidėvi, išlaiko savo izoliacines savybes per visą naudojimo laikotarpį, savo sudėtyje neturi sveikatai kenksmingų medžiagų.

Putplaščio oro poros yra uždaros, todėl jo neperpučia vėjas, neprasiskverbia teršalai ir drėgmė, įmirkis dėl aplinkos drėgmės yra minimalus, todėl šiltinamoji medžiaga negali būti pelėsio priežastis.

OSB plokštės atsparios grybeliui bei vabzdžių pakenkimams, taip pat atsparios drėgmei, šių plokščių paviršius gerai išstumia skysčius ir neleidžia jiems susigerti į vidų. Todėl sudrėkusi plokštė išbrinksta tik iki 10%, o išdžiūvusi atgauna savo standartinę formą ir nepraranda gerųjų savybių. Visa tai užtikrina, kad SIP plokščių namai atitarnaus ne mažiau kaip 100 - 150 metų. Iš šios medžiagos pastatyti namai nebijo vėjo ir sniego apkrovų, ultravioletinių spindulių, mechaninių poveikių.

Eksperimentiškai įrodyta, kad pastatai atlaiko uraganus, cunamius, žemės drebėjimus ir tornada

Greita statyba

Net ir sudėtingiausi SIP namo projektai per kelias savaites tampa realybe, nes statyba iš SIP konstrukcijos papildomos įrangos nereikalauja (kranai, betono maišytuvai, bokštai ir kt). SIP namai pagaminami gamykloje ir montuojami vietoje, todėl pilnumoje pastatyti SIP namą iki rakto uztrunka 3-6 men. Tokio namo sienos yra lygios be išankstinio tinkavimo, kuris užtikrina greitą ir paprastą apdaila. SIP namų statyba galima bet kuriuo metų laiku.

Didelis pranašumas - plokščių montavimo paprastumas, todėl galima sutaupyti pinigų kvalifikuotiems statybininkams, nes montavimo darbus lengvai galite atlikti patys, jei turite reikiamų įrankių ir tam tikrų techninių žinių.

Konkurencingos SIP namų kainos

Aukštas konstrukcijos greitis - SIP skydas yra statybinė medžiaga, visiškai paruošta montavimui.

SIP technologija laikoma vienu iš labiausiai taupančių Jūsų biudžetą, kuris šiandien yra ypač svarbus. Jūs galite sutaupyti pinigų ne tik SIP plokščių gamybai, bet ir pamatų statybai. Taupydami savo biudžetą - dėl nedidelio svorio SIP plokštės turi mažą spaudimą ant pagrindo, o tai leidžia naudoti nebrangius polių arba rostverko pamatus. Šis sprendimas sumažina darbo sąnaudas ir sumažina medžiagų vartojimą. Be to, SIP plokščių transportavimas yra daug pigesnis nei standartinių medžiagų pristatymas. Konstrukcijos stiprumas - kaip minėta pirmiau, SIP plokštės yra labai atsparios tiek horizontalioms, tiek šoninėms apkrovoms. JAV yra atvejų, kai po uraganų kaime liko tik SIP skydų namai.

Ekonomiškumas

Kadangi statyboje naudojamos šilumos izoliacijos plokštės, pastate nereikia galingų šildymo įrenginių. Dėl to sumažėja komunalinių paslaugų sąskaitos ir išlaidos, susijusios su namų šildymu. Šildymo išlaidos 100m2 A+ SIP namui per metus kainuoja 200-300eur. Palyginti su standartinėmis medžiagomis, jie išlaiko šilumą daug efektyviau ir žymiai sumažina šildymo išlaidas. Taigi, 174 mm storio skydas suteikia tokį patį poveikį kaip 40 cm medienos siena arba 2 metrų plytų siena. Be to, SIP plokščių kaina yra prieinama kiekvienam vidutiniam pirkėjui.

Ekologiškumas

Tokie namai yra ne tik patogūs, bet ir optimaliausi gyvenimui žmonėms, kenčiantiems nuo astmos ar alergijos, jie neturi kenksmingo poveikio žmonių sveikatai. Tokiuose pastatuose visuomet palaikoma optimali temperatūra, kad būtų užtikrintas patogus gyvenimas ir darbas.

Nusprendėte statyti SIP technologijos pastatą ir nežinote nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis ir mes padėsime paversti Jūsų idėją realybe.

PARTNERIAI