SIP TECHNOLOGIJA

SIP skydai – tai struktūriniai izoliaciniai skydai, kurie susideda iš dviejų OSB plokščių ir per vidurį įklijuoto šiltinamojo polistireninio putplasčio. Tai standi medžiaga, pasižyminti puikiomis izoliacinėmis šilumos savybėmis, dėl kurių pagal SIP technologiją pastatyti namai yra ekonomiškesni ir visu gyvavimo etapu reikalauja kur kas mažesnių sąnaudų. 

SIP skydai gali būti naudojami grindims, sienoms, perdangoms ir stogams, skirtiems gyvenamųjų, komercinių ar individualių pastatų statybai.

Struktūrinės izoliacinės plokštės gaminamos mūsų gamykloje, pagal specialią technologiją, kurios metu OSB plokštės ir polisterinis putplastis yra klijuojami specialiais poliuretaniniais klijais, o juos preso pagalba suspaudžia didelė, 15–20 tonų jėga. 

SIP skydų charakteristikos.Daugybė patikrinimų ir bandymų leido įrodyti, kad kokybiškos SIP plokštės užtikrina, kad bet kokio pagaminto pastato konstrukcija bus patvari ir stabili, o tai teigiamai veikia jo eksploatavimo laiką. Viena iš unikalių savybių yra mažas  skydo svoris.

174 mm storio SIP plokštės 1 m2  sveria apie 19 kg, o pavyzdžiui, 1 m2 plytų siena, kurios storis yra 25 cm, sveria nuo 300 iki 476 kg. Iš to galima daryti išvadą, kad pastatai, pagaminti iš SIP skydu yra daug lengvesni nei plytų namai, todėl su SIP skydais statomiems namams nereikia įprastų, galingų pamatų. Jų svoris yra pakankamai mažas, tačiau tankis ir kietumas – dideli – todėl namas nenusėda ir gali būti pastatytas ant mažo gylio arba polinių pamatų. Tai padeda ženkliai sumažinti namo statybos išlaidas ir pagreitinti šį procesą. 

Namai iš SIP plokščių gali ne tik atlaikyti bet kokį išorinį poveikį, bet taip pat leidžia sukurti bet kokį vidinės erdvės išdėstymą ir dizainą. Tokių namų stiprumo ir ilgaamžiškumo rodikliai daugeliu atžvilgių viršija kitų populiarių statybinių medžiagu. 

SIP ISTORIJA

Atlikus išsamius tyrimus ir išbandžius polistireninio putplasčio eksploataciją ritininėje stogo dangoje, nustatyta, kad per daugiau nei 30 metų ši medžiaga nekito ir atitiko visus patvarumo standartus bei reikalavimus. 

Tyrimas patvirtino, kad pagal SIP technologiją pastatytas pastatas gali tarnauti apie 100 metų ir ilgiau, todėl tokių namų statyba sparčiai išpopuliarėjo JAV, Kanadoje ir Japonijoje, kur SIP skydų kokybę patvirtino net ir žemės drebėjimus atlaikusios konstrukcijos.

SIP namo privalumai:

  • Ekonomiškas
  • Ekologiškas 
  • Greitai montuojamas 
  • Patvarus
  • Atsparus aplinkos veiksniams
  • Jaukus ir komfortiškas

PARTNERIAI