APIE MUS

SIP (struktūrinės izoliacinės plokštės) skydų gamyba viena iš pagrindinių mūsų privilegijų. Palyginus su kitomis kompanijomis, siūlančiomis panašią statybos technologiją iš sumuštinių plokščių – mes turime savo liniją SIP skydų gamybai.

Aukštas mūsų SIP produktų kainų ir kokybės santykis pasiekiamas naudojant aukštųjų technologijų įrangą ir optimizuojant gamybos procesą. Vienas iš svarbiausių mūsų įmonės privalumų yra tai, kad  skydų gamybos procese naudojamos tik kokybiškos, sertifikuotos medžiagos (Lietuviškas Vievio polistirenas,  Suomiški klijai Kiilto,  Vokiška Egger gamintojo OSB3 plokštė), dirbame su patikimais, ilgametę patirtį sukaupusiais partneriais. Kokybiškai gaminama produkcija, padeda pasiekti geriausių rezultatų ir suteikia mums galimybę pasiūlyti nuolaidas, bei garantijas.

Gaminame SIP skydus pagal individualų projektą ir konkrečius kliento pageidavimus, esant poreikiui galime pilnai sukomplektuoti ir paruošti statybai SIP namų bei kitų pastatų komplektus.

SIP-panels

Moderni gamybos įranga

SIP skydų gamybai naudojame modernią, tarptautinius standartus atitinkančią įrangą, kuri užtikrina gaminių patvarumą, atsparumą aplinkos veiksniams bei greitą konstrukcijų montavimą.

Aukšta kokybė

SIP technologija leidžia statyti kokybiškus A+ ir A++ klasės namus, kurie pasižymi mažomis eksploatacijos sąnaudomis.

Konkurencingos kainos

SIP skydus gaminame ne tik namų statybai, bet ir didmeninei prekybai, todėl galime pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

PASLAUGOS

Nusprendėte statyti SIP technologijos pastatą ir nežinote nuo ko pradėti?

Susisiekite su mūsų specialistais ir padėsime paversti Jūsų idėjas realybe.

PARTNERIAI